انجام معاینات پزشکی و آزمایشات بدو استخدام و دوره ای کارکنان علاوه بر اینکه برای شرکت ها الزامی است، روش خوبی برای تشخیص زودهنگام بیماری ها محسوب می شود. بدلایل متعددی این آزمایش ها در افزایش بهره وری هر شرکتی تاثیر شگرف دارد. این مجموعه تمام مطالب مرتبط با آزمایش های دوره ای را در بر می گیرد.

safety

انجام آزمایشات دوره ای کارکنان

تقدم پیش گیری بر درمان موضوعی است که از دیر باز بعنوان منطق عقلانی پذیرفته شده است. این اهمیت تا بدانجاست که حتی در ادبیات کهن و معاصر ما نیز به انحاء مختلف به آن اشاره شده است:

ای سلیم آب ز سر چشمه ببند             که چو پر شد نتوان بستن جوی

یا اینکه :

سر چشمه شايد گرفتن به بيل               چو پر شد نشايد گذشتن به پيل

از نظر اقتصادی نیز هزینه های پیش گیری که در شرایط آرامش و بدون استرس پرداخت می شود قابل مقایسه با هزینه های درمان پس از ابتلاء به بیمار ها نیست.

از سالیان پیش مدیران موفق شرکت ها در راستای بهبود کیفیت زندگی کارگران و کارکنان خود که به نوبه خود با احساس امنیت بهداشتی و شغلی آنها و افزایش بهره وری و سودآوری سازمان می شود اقدام به انجام آزمایشات چکاپ دوره ای می نمایند. این آزمایشات نمایی کلی از وضعیت سلامتی افراد به دست می دهد و در خیلی از مواقع این امکان را بوجود می آورد که بسیاری از بیماری ها قبل از وقوع یا وخیم تر شدن تشخیص و درمان به موقع شوند.

فارغ از الزاماتی که نهادهای قانونی برای شرکت ها از جهت انجام آزمایشات دوره ای برای کارکنان خود وضع کرده اند ما به مدیران محترم شرکت ها اکیدا توصیه می کنیم که این موضوع را جدی بگیرند و به هزینه های صرف شده در این موضوع بعنوان هزینه های از دست رفته نگاه نکنند که با ملاحظه تاثیر مثبت آن در آرامش روانی کارکنان و افزایش بهره وری بازگشت سریع این هزینه ها قطعی است.

آزمایشگاه نامدار با در اختیار داشتن نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات ویژه برای نمونه گیری از محل کار شرکت ها و کارخانجات مختلف آمادگی انجام این آزمایش ها را دارد. برای مشاوره و انجام این آزمایش ها کافی است با مدیرآزمایشگاه آقای نوروزیان در ساعات کاری روز با شماره تلفن 88638765 تماس حاصل نموده و اطلاعات و راهنمایی های لازم را بدست آورید.