شرایط کارآموزی در آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار

آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار با توجه به حضور استادان و پرسنل با تجربه و علاقه مند پذیرای کارآموزان گرامی است.

کارآموزان از رشته های مختلف مرتبط با علوم آزمایشگاهی می توانند با توجه به علاقه و رشته تحصیلی خود با برنامه های متفاوت در این آزمایشگاه دوره کارآموزی را بگذرانند.

در طی دوره کارآموزی حضور و غیاب به صورت جدی کنترل می شود و عدم حضور به موقع و رعایت شرایط آزمایشگاه منجر به اتمام دوره خواهد شد. مدت زمان کارآموزی با توجه به نیاز های کارآموز و پیش بینی علمی و عملی متفاوت است. در پایان دوره کارآموزی پس از طی آزمون به کارآموزان گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

کارآموزان با توجه به بخش های مورد درخواست در شیفت صبح یا بعد از ظهر بایستی حضور یابند. با توجه به استقبال از این دوره ها و ظرفیت محدود آزمایشگاه در قبول کارآموز، جهت اطلاع از وجود ظرفیت خالی و هزینه کارآموزی با آزمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

اگر علاقمند به کارآموزی در بخش های مختلف تخصصی آزمایشگاه نامدار هستید برای آگاهی از شرایط و تعیین زمان مصاحبه با آزمایشگاه تماس بگیرید.

آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار با استفاده از کادر مجرب و بهره گیری از اساتید دانشگاهی آمادگی دارد کارآموز علاقمند به علوم آزمایشگاهی بگیرد.

ظرفیت کارآموزی محدود است و کارآموزان می توانند به صورت چرخشی در کلیه بخش های آزمایشگاه با اصول و مبانی و روش انجام تست ها آشنا شوند.

علاقمندان می توانند در صورت تمایل با گرفتن وقت مصاحبه به آزمایشگاه مراجعه کنند و در صورت تایید مسئولین آزمایشگاه دوره کارآموزی خود را شروع نمایند.