ما در آزمایشگاه نامدار همواره از حضور همکاران سخت کوش، خوش فکر و متعهد استقبال می کنیم.

برای استخدام در آزمایشگاه ابتدا لازم است که فرم استخدام را از اینجا دانلود کرده و پس از تکمیل کردن آن، از طریق ایمیل آزمایشگاه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال فرمایید. ما در آزمایشگاه بررسی های اولیه را انجام می دهیم و در صورتی که شرایط اولیه لازم برقرار باشد قرار مصاحبه حضوری را به اطلاع شما می رسانیم. در صورتی که در مصاحبه حضوری قبول شوید پس از طی دوره آموزشی کوتاه مدت در آزمایشگاه مشغول خواهید شد.امیدواریم همکار بعدی ما شما باشید.

کارشناس روانشناسی علاقه مند، برای کارآموزی در آزمایشگاه تشخیص پزشکی جهت آماده سازی کودکان برای انجام آزمایش مورد نیاز است.

علاقه مندان می توانند مشخصات و CV خود را به ایمیل آزمایشگاه ارسال نمایند.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

استخدام همکار علوم آزمایشگاهی با تجربه در آزمایشگاه نامدار

در آزمایشگاه نامدار به یک نفر ( ترجیحا آقا) کاردان یا کارشناس علوم آزمایشگاهی برای شیفت بعد از ظهر (ساعت 2 تا 7:30 بعد از ظهر) نیاز داریم. تجربه در بخش های روتین آزمایشگاه و روش های ایمونواسی ( الایزا و کمی لومینسانس ) الزامی است. آشنایی با دستگاه های توسو و وایداس مفید است ولی الزامی نیست. از واجدین شرایط خواهشمندیم با تلفن آزمایشگاه 88638765 آقای نوروزیان تماس بگیرند تا هماهنگی برای انجام مصاحبه انجام شود.