اگر می خواهید برای گرفتن گواهینامه رانندگی، تمدید گواهینامه و گرفتن کارت پایان خدمت اقدام کنید حتما نیاز دارید که گروه خونی خود را بدانید و مدرک مربوط به آن را ارائه کنید. برای اینکار کافی است به آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار مراجعه کنید و در کمتر از 15 دقیقه تمام کارها انجام شده و کارت گروه خونی صحیح و معتبر برای شما صادر خواهد شد .

blood group

توصیه می شود که کارت گروه خونی صحیح و معتبر را هیچ گاه از خودتان دور نکنید زیرا ممکن است در موارد اورژانسی از قبیل تصادفات رانندگی که نیاز به انتقال خون فوری به فرد بوجود می آید، زمان و امکانات کافی برای انجام آزمایش گروه خونی فراهم نباشد و در این موارد وجود یک کارت گروه خونی معتبر می تواند نجات بخش باشد. جالب است بدانید خیلی از کسانی که به آزمایشگاه نامدار مراجعه می کنند و از آنان در مورد گروه خونیشان سوال می شود اطلاعات غلط از نوع گروه خونی خود دارند که داشتن اطلاعات غلط بسیار خطرناک تر از ندانستن نوع گروه خونی است زیرا تجویز خون نامتجانسی که براساس اطلاعات غلط شما انجام بگیرد می تواند خطر مرگ را به همراه داشته باشد.

 

دیدگاه‌ها  

# محمدی 1396-08-25 22:09
سلام والله ما برای همین ازمایش کارت نداشتیم.اوضاع خیلی بد
بود. نمایندگی تعمیر کولر گازی داشتیم دوستمان کولر شب بود از بالا پرت شد روش خون زیادی ازش رفت و نمیتپنستن خون بهش بدن چون معلوم نبود چی بود شانسی که اورد بیمارستان تجهیز بود و سریع ازمایش گرفتن. داشتن کارت گروه خونی خیلی خوبه.
www.gascooler.ir
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید